Wiadomości

 
2014-04-05 POLDAN  na targach BUDMA 2014

POLDAN na targach BUDMA 2014

W dniach 11-14 marca w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Targi BUDMA. Zakłady Drzewne POLDAN po raz pierwszy miały zaszczyt zaprezentować szeroką gamę swojego asortymentu.

Targi BUDMA 2014 były dla nas wspaniałą okazją, aby przedstawić nową markę drzwi wewnętrznych drewnianych Legno Lusso i Bella Porta. Nasze stoisko cieszyło się licznym zainteresowaniem klientów, za co chcielibyśmy podziękować wszystkim odwiedzającym.

 
2014-04-01 Nowa odsłona strony internetowej poldan.pl

Nowa odsłona strony internetowej poldan.pl

Miło nam przedstawić Państwu nową odsłonę naszej strony internetowej. Mamy nadzieję, że dzięki nowej szacie graficznej strona będzie bardziej przystępna i przejrzysta. Przebudowie uległy także poszczególne działy i artykuły. Z czasem zostanie rozbudowana także funkcjonalność.

Nadrzędnym celem zmian było dostosowanie nowego layoutu do potrzeb urządzeń mobilnych, dzięki czemu strona pozostaje jasna i przejrzysta, niezależnie od systemu operacyjnego, czy wielkości ekranu. W ten sposób ułatwilismy szybki dostęp do naszej oferty i innych niezbędnych informacji, zawartych na stronie, zarówno dla użytkowników komputerów, jak i smartphone’ów i tabletów.

 

 
 
To top